Statistiky týmů


Česká sledge hokejová liga 2017/2018

# TýmZPPGFTPPPP%PPGATSHSH%SHGFSHGA
1.SHK Lapp Zlín1461833,3%012100,0%30
2.SHK Mustangové AUTO IN1421414,3%024100,0%50
3.Motor sledge České Budějovice141812,5%0887,5%01
4.HC Sledge Studénka141156,7%113100,0%10
5.HC Sparta Praha sledge hokej141195,3%22378,3%25
6.HC Litvínov140230,0%71984,2%03
7.SKV Sharks Karlovy Vary140200,0%02195,2%01
8.SOHO Olomoučtí Kohouti140220,0%11994,7%01

Vysvětlivky k jednotlivým hodnotám se zobrazí po najetí myší na zkratku v záhlaví sloupce.