Víkendová nej: týmem Zlín, hráčem Pavel Kubeš, momentem pak žádost o ruku

29.09.2018 | autor: Jakub Kudláč

První hrací víkend České para hokejové ligy přinesl mnoho příběhů. Web parahokej.cz vyhlašuje jakožto nejlepší tým víkendu Zlín, hráčem potom pardubického Pavla Kubeše. Momentem úvodního dvoukola byla zase žádost o ruku.

Nejlepší tým úvodního víkendu je mistrovský celek SHK LAPP Zlín, který jakožto jediný v úvodních dvou kolech získal plný počet bodů. V sobotu si dle očekávání poradil s Litvínovem 14:0, heroický výkon však podal o den později na ledě Karlových Varů, kde i v šesti hráčích zvítězil 2:1.

Nejlepším hráčem se stává Pavel Kubeš z Pardubic. Ten byl tahounem svého týmu při cestě k vítězství 6:3 nad Olomoucí, když se podílel na všech brankách svého týmu. K hattricku připsal i tři asistence. Zkrátka a jasně: Pavel Kubeš x Olomouc 6:3.

Momentem víkendu potom byla žádost o ruku. Karlovarský gólman Bohumír Mach zažil v neděli v duelu se Zlínem zápas jako na houpačce. Nejprve sice začínal jakožto náhradní brankář, do hry ale musel nečekaně již po dvaceti vteřinách hry. V samotném zápase dvakrát inkasoval a jeho tým nakonec prohrál, to hlavní (alespoň myslíme!) pro něj ale přišlo po zápase. Při závěrečném ceremoniálu požádal svou přítelkyni přímo na ledě o ruku a dočkal se kladné odpovědi. Prohra se Zlínem zapomenuta, bude svatba!